Zpravodaj- Prosinec 2011

Zpravodaj
SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V DOLNÍ ČERMNÉ                 PROSINEC 2011

Úvodník                                                                                                        Vážené sestry, vážení bratři,

je za námi druhý rok volebního období současného výboru. Tradičně zhodnotíme naše úspěchy i neúspěchy na výroční valné hromadě 3. 12. 2011 (pozvánka je součástí tohoto Zpravodaje). Další rok je za námi a stejně tak je další před námi. V příštím roce bychom měli jet na návštěvu Liptovské Tepličky na Slovensku, určitě budeme pokračovat v bohaté činnosti našeho sboru, především v činnosti s mládeží a účastí na soutěžích v požárním sportu, námětových cvičení, pořádání různých akcí pro veřejnost a stejně tak se budeme soustředit na aktivity pro členy našeho sboru. Blíží se konec kalendářního roku, takže mi dovolte, abych Vám všem poděkoval za spolupráci a aktivity v roce 2011 a budu se těšit na spolupráci v roce následujícím. Přeji všem jménem svým i jménem Výboru pevné zdraví a mnoho spokojenosti do roku 2012, ať se všem dobře daří.

Důležité adresy a kontakty
e-mail sdh: sdh.dc@seznam.cz
webové stránky sdh: www.dc-hasici.estranky.cz
webové stránky Okresního sdružení v Ústí nad Orlicí: www.oshusti.cz
webové stránky Krajského sdružení Pard. kraje: www.dh-pardubicko.cz
webové stránky Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska: www.dh.cz

Pořadová příprava
Dne 16.12.2011 od 17:00 v hasičském domě se bude konat pořadový výcvik
(pochodování, obraty a otáčení za pochodu, nástupové tvary, práce čestné jednotky při zvláštních příležitostech, ...). Žádám členy, kteří se chtějí zúčastnit výcviku a členy kteří chodí stát čestnou stráž, aby se tohoto výcviku zúčastnili. Výcvik bude trvat cca do 18:00.

Velitel SDH

11)Udělení vyznamenání,
12)Různé,
13)Závěr.

Na výroční valnou hromadu zvu všechny členy.

Mgr. Jan Růžička, starosta SDH