Zpravodaj - únor 2011

V DOLNÍ ČERMNÉ                                  ÚNOR 2011

je za námi jedna z největších akcí, kterou v letošním roce pořádáme, a sice hasičský ples. Tato akce je velmi náročná z hlediska přípravy, úklidu i zajištění vlastní akce. Děkuji tímto všem, kteří s plesem jakkoliv pomohli. Myslím, že se ples velmi vydařil, alespoň počet více než 250 návštěvníků hovoří za své.
          Plesem však naše činnost nekončí. Mládež se již připravuje na jarní soutěže, aby mohla úspěšně reprezentovat sbor i obec na okresních a vyšších soutěžích, Výbor připravuje řadu akcí pro členy i pro širokou veřejnost. Pro správnou činnost spolku je velmi důležitá informovanost členské základny. Většina z vás již dostává Zpravodaj elektronickou poštou, máte rovněž možnost získat řadu informací na našich webových stránkách – www.dc-hasici.estranky.cz, které se snažíme co možná nejvíce aktualizovat, abyste zde našli vše potřebné. Pokud má někdo nějaké dotazy, či připomínky, může se samozřejmě obrátit na jakéhokoliv člena Výboru SDH, případně na e-mail: sdh.dc@seznam.cz. Věřím, že pokud členové mají dostatek informací, předejde se jakýmkoliv pochybám či dezinformacím.

Z činnosti Výboru  SDH

Výbor se sešel na svém jednání v pátek 4. února 2011. Mimo jiné:
  • projednal opravy požární stříkačky, kterou bezúplatně převedl Městys Dolní Čermná do majetku SDH (tato akce představuje investici cca 75 000,- Kč),
  • projednal přípravu hasičského plesu a valné hromady,
  • zabýval se přípravou akcí v únoru a březnu 2011,
  • schválil výměnu pneumatik zadních kol na Avii,

Příští schůze Výboru SDH se koná v pátek 4. března 2011 od 18 hodin.

Co nás čeká v únoru a březnu 2011

26. února               16 hodin      Kančí hody v hasičském domě (viz. pozvánka)
5. března               9 hodin        Zájezd do krytého bazénu v České Třebové
18. března             17 hodin      Setkání zasloužilých hasiček a hasičů Sboru
19 března              16 hodin      Bramborákové hody v hasičském domě

Každé pondělí se od 16 hodin konají brigády v hasičském domě. Bližší informace podá Jan Růžička nebo Petr Mikula.

SDH DOLNÍ ČERMNÁ
pořádá pro členy a příznivce

KANČÍ HODY
v sobotu 26. února 2011 od 16 hodin
Přijďte ochutnat speciality z kančího masa, popít točené a posedět.
Maso je veterinárně prověřeno!

SDH DOLNÍ ČERMNÁ
pořádá pro členy a rodinné příslušníky

ZÁJEZD DO KRYTÉHO BAZÉNU
v České Třebové
v sobotu 5. března 2011 odjezd v 9 hodin z náměstí DČ
Bazén máme zajištěn od 10,15 hodin. Návrat po poledni.
Účastnický poplatek 50,- Kč (od 7 let) bude vybírán v autobusu.

Zveme všechny členy!