Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpravodaj - srpen 2011

SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

V DOLNÍ ČERMNÉ                       SRPEN 2011

 

Úvodník                                                                                                        

Vážené sestry, vážení bratři,

prázdniny jsou za půlkou, jistě většina z Vás čerpá zaslouženou dovolenou nebo prázdniny, a před námi je další z větších akcí, které sbor pořádá. Čeká nás tradiční Zahradní slavnost spojená se soutěží veteránů a večer zábava Petrowar. Celá akce je náročná na zajištění, proto Vás všechny žádám, abyste pomohli tuto akci zajistit. Ať už na brigádách na přípravu nebo úklid, nebo při zajištění vlastního prodeje. (viz. informace níže)

A co nového ve sboru? Během léta pokračujeme s přechodem na podvojné účetnictví, ženy se úspěšně zúčastnily krajského kola v požárním sportu, družstvo mužů se připravuje na další soutěže Velké ceny Ústeckoorlicka a členové Výboru plánují přístavbu ještě jednoho WC v hasičském domě a přípojku na kanalizaci. Koncem srpna také pojedu společně s ostatními zástupci spolků a představiteli městyse na dožínky do Polska, kde mají zájem o případnou družbu. Zkrátka čeká nás opět náročný program, který se s pomocí Vás – členů pokusíme zvládnout. Přeji příjemné léto a čas dovolených či prázdnin.

                                                                                                                             Jan Růžička, starosta

 

 

Z činnosti Výboru                                                                                    

Výbor se sešel na svém jednání ve čtvrtek 27. 7. 2011. Mimo jiné:

·       se zabýval zhodnocením uplynulých akcí a přípravou akcí v srpnu 2011,

·       kontroloval plnění rozpočtu SDH za 1. pololetí a schválil úpravu rozpočtu na zbytek roku,

·       projednal stav přechodu na podvojné účetnictví, plnění usnesení z předchozích jednání,

 

Příští schůze Výboru SDH se koná v pátek 2. 9. 2011.

 

 

Výsledky krajského kola v požárním sportu, Mladkov 30. 7. 2011

Družstvo žen ve složení: Petra Pecháčková, Renáta Pecháčková, Vendula Šilarová, Alexandra Pirklová, Vendula Pirklová, Markéta Marková a Eva Faltejsková získalo výborné 4. místo. V běhu na 100 m jednotlivce se Markéta Marková stala vicemistryní Pardubického kraje a dostala nabídku nastoupit na Mistrovství ČR v požárním sportu v Ostravě za postupující družstvo SDH Desná (okres Svitavy).

 

SDH DOLNÍ ČERMNÁ POŘÁDÁ

 

ZAHRADNÍ SLAVNOST A SOUTĚŽ VETERÁNŮ

v sobotu 13. 8. 2011 od 15 hodin

v Areálu zdraví a sportu v Dolní Čermné

hasičská soutěž – soutěže pro děti – hudba – občerstvení – kolo štěstí

vstupné dobrovolné

ZÁBAVU PETROWAR

od 20 hodin

vystoupení DC Dance

vstupné 50,- Kč

 

ZAJIŠTĚNÍ ZAHRADNÍ SLAVNOSTI                                                      

Brigáda na přípravu v pátek 12. 8. 2011 od 16 hodin.

Brigáda na úklid v neděli 14. 8. 2011 od 10 hodin.

V sobotu prodej od 13 hodin.

Prosím všechny členy, aby pomohli tuto akci zajistit. Pokud někdo má zájem jít prodávat, ozvěte se, prosím, jakémukoliv členovi Výboru, nebo na e-mail: sdh.dc@seznam.cz, případně telefon 731070397 (J. Růžička).

 

PLÁN AKCÍ SRPEN, ZÁŘÍ 2011                                                             

13. srpna               Zahradní slavnost, soutěž veteránů, zábava Petrowar

26. srpna               grilování u hasičárny od 16 hodin

2. září                              od 20 hodin 3. valná hromada SDH

10., 11. 9.              Prodej občerstvení na Mariánské hoře

16. září                  Vinobraní v hasičárně