zpravodaj - prosinec 2010

SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V DOLNÍ ČERMNÉ               PROSINEC 2010

letošní rok se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Tradičně zhodnotíme naši činnost na výroční valné hromadě, která je stanovena na 4. prosince 2010 od 18 hodin (viz. Pozvánka na druhé straně). Je za námi také jeden rok po loňských volbách Výboru a bude na Vás – členech našeho SDH – zhodnotit práci Výboru pro Sbor. Samozřejmě, že v naší činnosti jsou nedostatky, a proto máte všichni možnost vyjádřit své názory právě na výroční valné hromadě. Proto Vás všechny zvu a těším se na plodnou diskusi.
Dovolte mi rovněž, abych Vám jménem svým i jménem Výboru SDH poděkoval všem za práci a přízeň pro sbor a popřál Vám a Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a to nejlepší vykročení do roku 2011, 132. roku existence hasičského sboru v Čermné!

Členské příspěvky 2011

Na závěr letošního roku budou pověřenými členy Výboru SDH opět vybírány členské příspěvky do Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, a sice ve výši 150,- Kč za člena. Někteří již možná příspěvek uhradili, ostatní mají možnost přes členy Výboru či na výroční valné hromadě.
                                                                                                          Výbor SDH

Brigády

I v roce 2011 budou pokračovat tradiční brigády každé pondělí od 16 hodin v hasičárně. Je naplánována oprava překážek pro mládež a požární sport, výmalba chodby a sociálního zařízení v hasičárně.

Co nás čeká začátkem roku 2011

Leden 2011                         školení požární prevence v hasičském domě

28. ledna 2011                    námětové cvičení a okrsková schůze v Horní Čermné

4. února 2011                      1. valná hromada SDH v roce 2011

12) Různé,
13) Diskuse,
14) Závěr.

Na výroční valnou hromadu zvu všechny členy.

Mgr. Jan Růžička, t.č. starosta SDH