Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpravodaj - duben 2011

1. 4. 2011

ÚVODNÍK


Vážené sestry, vážení bratři,

          vstupujeme do dalšího měsíce tohoto roku. V dubnu se mladí hasiči i dospělí připravují na květnové soutěže v požárním sportu. I v letošním roce se zúčastní postupových soutěží, ale i jedné pohárové. Ta čeká naše juniory už 6. a 7. května ve Svatém Jiří. O týden později nás čeká okrsková soutěž našeho okrsku u nás v Dolní Čermné. Ve dnech 27. a 28. května změří své síly na okresním kole soutěže mladých hasičů, která je soutěží postupovou. Dorost se utká se soupeři z okresu na okresním kole 12. června 2011 v Jablonném nad Orlicí a dospělí, pokud postoupí z okrsku, pak na okresním kole 11. června také v Jablonném. Pokud se našim bude dařit, čekají je v červnu také krajská kola. Mistrovství soutěže mladých hasičů a dorostu se koná počátkem července v Ostravě. Držím palce našim reprezentantům a doufám, že opět obhájí postavení SDH Dolní Čermná nejen na soutěžích v rámci našeho okresu! Současně také zvu všechny členy, aby přijeli podpořit naše svěřence na zmíněné soutěže.

                                                                                         Jan Růžička, starosta


AKCE V DUBNU


6. dubna                beseda o požární prevenci v hasičském domě

8. dubna                brigáda na úklid hasičárny a mytí oken

15. dubna              námětové cvičení okrsku č. 3 v Nepomukách

23., 24. dubna       prodej občerstvení na pouti v Dolní Čermné


ZPRÁVY SPOLKOVÉ


V pátek 18. března 2011 se uskutečnilo tradiční Setkání zasloužilých hasiček a hasičů Sboru. Počet účastníků byl sice skromnější než v předchozích letech, ale přesto bylo setkání příjemné a věřím, že v této tradici budeme pokračovat i v následujících letech. U příležitosti setkání navrhl Výbor udělení Medaile Za zásluhy dvěma zasloužilým členům, kteří po řadu let pracovali coby členové Výboru SDH. Jedná se o pány Miloslava Betlacha a Miloslava Vávru. Budiž jim toto vyznamenání alespoň uznáním a poděkováním za jejich dlouholetou práci!


Pondělní brigády už od dubna nejsou! Další budou od měsíce října 2011!


Výbor SDH vyzývá členy k účasti na

BRIGÁDU NA ÚKLID HASIČSKÉHO DOMU A MYTÍ OKEN

v pátek 8. dubna 2011 od 15,30 hod.

Prosíme všechny členy, aby se dle svých možností brigády zúčastnili!

Výbor SDH


Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – okrsek č. 3

pořádá:

NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ OKRSKU Č. 3 A

VALNOU HROMADU OKRSKU

v pátek 15. dubna 2011

sraz u hasičárny v 17,30 hod.

odjezd do Nepomuk

K účasti zveme všechny členy!