Zpravodaj - červenec 2011

V DOLNÍ ČERMNÉ                            ČERVENEC 2011

ačkoliv se zdá, že začíná tradiční „okurková sezona“, rozhodně to neplatí v činnosti SDH Dolní Čermná. Tradičně se uskutečnil dětský letní tábor, tentokrát od soboty 2. do soboty 9. července. Je to na organizaci velice náročná akce, proto děkuji všem vedoucím a instruktorům, kteří se zapojili a pomohli tábor zajistit. Naše družstvo se také zúčastnilo Setkání Čermných, které proběhlo v Čermné na Domažlicku. V soutěži požárních družstev obsadili 4. místo. Vyvrcholením soutěžního ročníku mladých hasičů bylo Mistrovství České republiky dorostu SH ČMS v Ostravě. Opět nás reprezentovala úspěšná Markéta Marková, která s přehledem prošla přes okresní a krajské kolo. Na Mistrovství v konečném součtu získala skvělé 5. místo a potvrdila tak dobrou kondici z okresu a kraje. Tím samozřejmě naše činnost nekončí, o akcích máte informace ve zpravodaji. Přeji všem krásné léto a příjemnou dovolenou.

V červenci tohoto roku oslaví svá významná životní jubilea dlouholeté členky sboru paní Anna Vávrová a Ivana Hamplová. Oběma oslavenkyním přeje pevné zdraví, spokojenost a pohodu do dalších let.                                                      Výbor SDH

Výsledky soutěží mládeže – jaro 2011

Okresní kolo soutěže mladých hasičů 27., 28. 5. – mladší 10. starší  4.

Okresní kolo dorostu 12. 6. – dorostenci 3., dorostenky 1., jednotlivkyně – Markéta Marková 1., Petra Pecháčková 2.,

Krajské kolo soutěže dorostu – 18. 6. – dorostenky 3., Markéta Marková 1., Petra Pecháčková 6.

Mistrovství soutěže dorostu SH ČMS – Ostrava 5., 6. 7. – Markéta Marková 5.

Výsledky soutěže dospělých v požárním sportu, 11. 6. 2011 Jablonné n. Orlicí

19. listopadu      Vepřové hody v hasičárně

2. prosince         schůze Výboru SDH

3. prosince         výroční valná hromada SDH

Výbor se sešel na svém výjezdním zasedání ve čtvrtek 7. července 2011 na letním táboře ve Strážné – Vosím údolí. Mimo jiné:

·       projednal koupi dresů pro družstva dorostu a dospělých,

·       projednal přípravu akcí o prázdninách,

·       zhodnotil uplynulé akce.

Další schůze Výboru se koná v pátek 29. 7. 2011.