Jdi na obsah Jdi na menu
 


Organizační zajištění

22. 9. 2008
Okresní sdružení hasičů ČMS Ústí nad Orlicí
Organizační zajištění Závodu požárnické všestrannosti PLAMEN 2008/2009

konaného dne 11. října 2008 v Jamném nad Orlicí
Presentace družstev: 7,30 – 8,30 hod.
Nástup: 8,45 hod.
Začátek závodu: 9,00 hod.
Štáb soutěže:
Velitel soutěže: Kolomý Josef, velitel SDH Jamné n.O.
Tajemník soutěže: Faltusová Eva
Hlavní rozhodčí: Doskočil Bohumil
Sčítací komise: Minář Leoš
Kontrola kronik: Paďourová Marta
Zdravotní služba: SDH Jamné nad Orlicí
Presentace,startovné,
členské příspěvky: Kubištová Hana, Kaplanová Lucie, Vaněčková Anna
Evidenční list včetně opravené sjetiny je třeba odevzdat na OSH do 3. 10. 2008.
Startovné ve výši 700,- Kč/družstvo a členské příspěvky ve výši
100,- Kč/člena budou vybírány při presentaci.
Rozhodčí: účast ve stejnokrojích
s sebou stopky (čekací čas zapisovat do startovní karty ve tvaru – např. 1 min. 10 vt.)
Rozhodčí disciplín: schváleni ORM
Ostatní rozhodčí: dle organizačního zajištění sestaveného na školení vedoucích
Nástup rozhodčích v 8.00 hodin u garanta závodu
Stravování: SDH Jamné nad Orlicí
družstva obdrží stravenky dle počtu hlídek
1 hlídka 5 + 1 2 hlídky 10 + 1
Ústroj:
Jednotná, stejnokroj nebo sportovní oblečení, sportovní obuv vše dle směrnic PLAMEN.
Na startu závodu podává hlídka hlášení a předkládá platné členské průkazy.
Emil Dušek v.r. Josef Hlávka v.r.
starosta OSH vedoucí ORM


KATEGORIE MLADŠÍ – garant JIŘÍ KUBÍK, SDH Choceň
Start,cíl: Hynek Josef, Sopotnice
Střelba ze vzduchovky: RD Hloupý Luboš, Vysoké Mýto
Základy topografie: RD Neudert Zbyněk ml. , Vysoké Mýto
Uzlování: RD Bárnet Zdeněk, Lukavice
Základy první pomoci: RD Marková Jana, Horní Čermná
Požární ochrana: RD Mlynář Jan, Lichkov
Překonání překážky: RD Novotný Petr, Choceň


KATEGORIE STARŠÍ – garant RUDOLF RAJNET, SDH Dolní Dobrouč
Start,cíl: Černohous Jiří, Orličky
Střelba ze vzduchovky: RD Uher Stanislav, Bystřec
Základy topografie: RD Růžička Jan, Dolní Čermná
Uzlování: RD Martinec Vratislav, Svatý Jiří
Základy první pomoci: RD Pirklová Alexandra, Dolní Čermná
Požární ochrana: RD Syrový Jaroslav, ORM
Překonání překážky: RD Šlesinger Martin, Orličky